تماس با ما

تماس با شخص : Seline Zheng

شماره تلفن : +86 573 8188 3938

Free call

بحث در مورد اهمیت تصفیه هوا بخش ICU در کنترل تأثیر بیمارستان

December 28, 2020

آخرین اخبار شرکت بحث در مورد اهمیت تصفیه هوا بخش ICU در کنترل تأثیر بیمارستان

ساخت ICU مرکزی نمادی جامع از بیمارستانهای مدرن و بازتابی از سطح بیمارستان است.این یک کانال اضطراری برای بیماران بحرانی بین بخش اورژانس و هر بخش ایجاد می کند و بیماران پر خطر را برای مشاهده و درمان متمرکز می کند.این می تواند میزان استفاده از تجهیزات پیشرفته در بیمارستان و مدیریت امکانات و پرستاری را بهبود بخشد.با این حال ، ICU ممکن است اثرات منفی عفونت متقابل ایجاد کند.

 

ICU اولویت اصلی کنترل حس بیمارستان است:
1 ، بیماران در ICU مرکزی همه بیماران پرخطر و مستعد ، دارای وضع ضعیف ، توانایی ایمنی ضعیف و آلودگی آسان هستند.

2 ، بیماران در ICU مرکزی از پاتوژنهای مختلف ، قسمتهای مختلف و درجات مختلف عفونت رنج می برند.بعد از اینکه عفونت متمرکز شد ، ممکن است منبع عفونت متقاطع شوند.

3 ، بیماران در بخش ICU مرکزی از بخشهای مختلفی می آیند.آنها ممکن است میکروارگانیسم های بیماریزا را از بخشهای دیگر به مرکز بیاورند.هنگامی که آنها به خارج از ICU منتقل شوند ، عوامل بیماری زا را به بخش عمومی وارد می کنند.

4 ، بیماران ممکن است مدتها از انواع آنتی بیوتیک استفاده کرده باشند و بیشتر آنها جدیدترین و کشنده ترین آنتی بیوتیک ها هستند.احتمال عفونت مضاعف ناشی از سویه های مقاوم به دارو زیاد است.

5 ، ابزارهای نظارت و معالجه مورد استفاده در ICU مرکزی به راحتی باعث ایجاد عفونت می شوند.

6 ، میکروارگانیسم های بیماریزا در هوا و سطح بخش مرکزی ICU وجود دارد.

7 ، جریان پرسنل در ICU مرکزی زیاد است ، که باعث آسان شدن گرد و غبار می شود ، به طوری که باکتری های موجود در گرد و غبار به هوا باز می گردند.

8 ، بسیاری از ابزارهای دقیق و ارزشمند در ICU مرکزی استفاده می شوند.ذرات گرد و غبار و گازهای مضر موجود در هوا به دستگاه آسیب می رساند و عمر مفید آن را کاهش می دهد.
ICU در مرکز تعداد زیادی پرسنل و جریان زیادی دارد ، بنابراین منابع گرد و غبار زیادی وجود دارد و مقدار زیادی گرد و غبار نیز وجود دارد.غلظت آلودگی که ممکن است ایجاد کند بسیار بیشتر از اتاق عمل است و به مدت 24 ساعت مداوم است.بنابراین ، اقدامات ضد عفونی و تمیز کردن هوا در ICU باید نیازهای بیشتری نسبت به اتاق عمل داشته باشد.

هنگام انتخاب تجهیزات ضد عفونی و تمیز کردن مداوم هوا ، تعداد تغییرات هوا شاخص مهمی است.در اتاق عمل یا محیط کلاس II بیمارستان ، دفعات تبادل هوا 15-15 بار در ساعت می تواند استانداردهای ضدعفونی کننده و بهداشتی بیمارستان را برآورده کند ، اما برای ICU مرکزی اینگونه نیست.با توجه به وضعیت واقعی ICU ، از طریق بازرسی و اندازه گیری علمی چه کسی ، فرکانس تغییر هوا 20 بار در ساعت برای ICU لازم است.

 

ایستگاه عقیم سازی موبایل Ekeair MKJ

ایستگاه عقیم سازی سیار اکییر MKJ ، ساخته شده توسط پروفسور وو جیشیانگ از دانشگاه شانگهای جیاوتونگ ، حالت ضد عفونی سنتی در موارد بدون سرنشین را خراب می کند ، کار با آن آسان است ، ضد عفونی مداوم پویا را در حضور مردم انجام می دهد و هیچ آلاینده ثانویه مانند ازن ندارد و اکسیدهای نیتروژن.ایستگاه عقیم سازی متحرک Ekeair MKJ آزمایش مه هوا را در کابین محیط انجام داد و میزان حذف استافیلوکوک آلبوس در 20 دقیقه بیش از 99.99٪ بود.پس از 20 دقیقه کار در فضای داخلی ، میزان حذف باکتریهای طبیعی بیش از 90٪ بود.تعداد کل باکتریها کمتر از 10 CFU / m3 بود.این محصول دارای ویژگی های جریان آرام غیر ساختمانی است که با جریان لایه ای فیلتر ساختمان سنتی متفاوت است.فرکانس تغییر هوا می تواند تا 40 برابر در ساعت برسد ، که می تواند نیازهای تمیز کردن و بهداشت و هوای تمیز خشک ICU مرکزی را برآورده کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

sales@ekeair.com