تماس با ما

تماس با شخص : Seline Zheng

شماره تلفن : +86 573 8188 3938

Free call

عفونت نوزادی در بیمارستان SHUNDE در دانشگاه پزشکی جنوبی: ویروس EPSTEIN-BARR می تواند توسط قطرات انتقال یابد

September 17, 2019

در تاریخ 11 مه ، وب سایت کمیته بهداشت استان گوانگدونگ خبر بررسی و مقابله با عفونت نوزادی در بیمارستان شونده از دانشگاه پزشکی جنوبی و برکناری رئیس بیمارستان درگیر را منتشر کرد.

 

پس از عفونت ، استان گوانگدونگ یک گروه تحقیق در مورد حوادث و یک گروه کاری متخصص ایجاد کرد.از طریق بررسی اپیدمیولوژیک ، تجزیه و تحلیل مورد بالینی ، بررسی عفونت بیمارستانی و تشخیص علت شناسی ، مشخص شده است که این یک واقعه عفونت بیمارستانی ناشی از آنترو ویروس (اکوویروس 11) است ، 5 کودک مبتلا به ذات الریه نوزادان و سایر بیماری های اساسی فوت کرده اند ، 13 مورد عفونت بهبود یافته و مرخص شده است ، 1 مورد هنوز برای معالجه در بیمارستان است و وضعیت پایدار است.

آخرین اخبار شرکت عفونت نوزادی در بیمارستان SHUNDE در دانشگاه پزشکی جنوبی: ویروس EPSTEIN-BARR می تواند توسط قطرات انتقال یابد  0

اکوویروس

 

ویروس ECHO نوعی ویروس RNA است که متعلق به انتروویروس B ، انتروویروس ، میکرورناویریداست.ویروس Epstein-Barr نوع 11 عمدتا مربوط به عفونت دستگاه تنفسی است.تظاهرات بالینی آن تب ، سستی ، خستگی ، بثورات پوستی و غیره است. بیشتر بیماران عمدتا خفیف هستند و می توانند خود ترمیم شوند.تعداد کمی از بیماران ممکن است به دلیل بیماری های دیگر خود یا عملکرد ایمنی پایین به شدت دچار شوند.

 

ویروس Epstein Barr عمدتاً از طریق دهان مدفوع و همچنین از طریق قطرات منتقل می شود. این ویروس بسیار عفونی است و می تواند تقریباً تمام سلولهای بدن را آلوده کند.


این حادثه زنگ بیداری است.پاکیزگی هوا برای نوزادان تازه متولد شده خصوصاً در NICU بسیار مهم است.مقاومت آنها ضعیف است ، حتی اگر باکتریها و ویروسهای معمولی آلوده شوند می توانند زندگی را تهدید کنند.

آخرین اخبار شرکت عفونت نوزادی در بیمارستان SHUNDE در دانشگاه پزشکی جنوبی: ویروس EPSTEIN-BARR می تواند توسط قطرات انتقال یابد  1

 

ایستگاه عقیم سازی هوا همراه EKEAIR می تواند به 100٪ فیلتراسیون ذرات به اندازه 0.3um برسد.ویروس ECHO برای انتقال باید به ذرات متصل شود.Yuke می تواند برای محافظت از سلامتی نوزادان و کادر پزشکی ، ویروس را به طور م filterثر فیلتر و غیرفعال کند.

 

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

sales@ekeair.com